Imprezy i szkolenia

Imprezy okolicznościowe

Organizujemy też eleganckie przyjęcia, bankiety, wesela i inne uroczystości, na zamówienie instytucji oraz osób prywatnych. Usługi tego rodzaju proponujemy zarówno zarówno w Brzozkach, jak i w lokalu, miejscu wskazanym przez zamawiającego.

Tylko u nas po tej stronie Zalewu Szczecińskiego kawiarnia, jadalnia, kuchnia własna, grill, basen, plaża, cisza, yakuzi, las, kort tenisowy, kajaki, łódki w jednym miejscu.

 
Imprezy w plenerze  

Mamy doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku w plenerze. Doskonale wyposażone zaplecze gastronomiczne; elegancka jadalnia; sympatyczna kawiarenka oraz zaciszne pokoje uzupełniają walory ośrodka.

Piękno przyrody, majestat Puszczy Wkrzańskiej, zaciszne plaże i niepowtarzalny urok krajobrazu sprawią wiele przyjemności wszystkim łaknącym odpoczynku w przyjaznym otoczeniu.

Brzózki przez cały rok są prawdziwą enklawą ciszy i spokoju.

 

 

Konferencje, szkolenia

Oprócz oferty wczasowej ośrodek specjalizuje się w organizowaniu konferencji, sympozjów i szkoleń, zabezpieczając nocleg, sale konferencyjne oraz całodzienne wyżywienie. Organizujemy też eleganckie przyjęcia, bankiety, wesela i inny uroczystości, na zamówienie instytucji oraz osób prywatnych. Usługi tego rodzaju proponujemy zarówno zarówno Brzozkach, jak i w lokalu, miejscu wskazanym przez zamawiającego.

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub elektroniczny - zapraszamy do zakładki kontakt